DERTECH ELEKTRONİK SES IŞIK GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ SAN VE TİC.LTD.ŞTİ.

Dertech; ses, ışık, görüntü, yazılım sistemleri ve bu sistemlerin birbirine entegrasyonu ile projelendirilmesi konularında deneyimli kadrosu ile %100 yerli yazılım ürün ve çözümleri sunmaktadır.

Kendi alanlarında uzman kadrosu ile ses, görüntü, otomasyon, sistemleri alanlarında geleceğin teknolojilerine uygun olarak hizmet veren Dertech, aynı zamanda entegre sistemler sayesinde iş dünyanıza farklı bir boyut katarak ofislerinize kapsamlı ses, görüntü, otomasyon teknolojileri sunmaktadır. Ayrıca “Marine Audio Systems” adı verilen hizmeti ile tekne ve yatlar için ses sistemleri ve otomasyon çözümleri sunmaktadır.

İleri teknolojik altyapı ile sunduğu ürünler ile ürünlerin daima arkasında olan Dertech insan gücünü en verimli şekilde yöneterek profesyonel hizmetler sunmaya devam etme ilkesini benimsemektedir. Kamu ve özel sektörde başarılı işlere imza atan Dertech; uzman kadrosuyla, büyümeye devam eden Türkiye Bilişim ve Yazılım Teknolojileri pazarında zirve yolunda yürümeyi hedeflemektedir.

MARİNA SES SİSTEMLERİ

Bünyemizde bulunan markalar ile teknelerde keyif veren müzik, sinema, otomasyon sistemleri kurarak deniz ve tatil keyfinizi çok daha unutulmaz hale getiriyoruz.Suya ve her türlü hava şartlarına dayanıklı olan tekne hoparlörleri, tekne amplifikatörleri üreticisi olan JL Audio markası ile tekne ve yatlarınızda iddialı kaliteli ve yüksek işçilik unsurlarıyla beklemediğiniz kadar müzik kalitesine ulaşmaya ne dersiniz?