Biometric Data Security

ABBYY®

ABBYY®’nin Türkiye katma değerli distribütörü olan SeCUBE®, kamu kurum ve kuruluşları ile işbirliği yaparak müşterilerine en güncel ve ileri teknoloji çözümlerini, en etkin şekilde sunmayı ilke edinmiştir.

Çalıştığı alanlarda, müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik ölçeklenebilir hizmetler sunuyoruz, uzman teknik kadrosu ve akademik çözümleri ile çözüm sunduğu iş ortakları ağının hızlı bir şekilde büyümesine ve proje yönetimindeki gücüne katkı sağlamaktadır. Güçlü ve güvenilir yapısı ile yeni iş birliklerine ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile her zaman öncü olan şirketimiz, bilişim sektöründe hızlı adımlarla zirveye doğru yürümektedir.

ABBYY; bilgisayarlar ve mobil cihazlar için,
Optik Karakter Tanımlaması,
Belge Yakalama ve
Dil hizmetleri sağlayan uluslararası bir yazılım şirketidir.

ABBYY LİDER ÜRÜNLERİ

FINEREADER


ABBYY Kullanıcıların taramaları,PDF’leri ve dijital fotoğrafları aranabilir ve düzenlenebilir belgelere dönüştürmesine yardımcı olur.
İNCELE

RECOGNATION SERVER


ABBYY Güçlü ancak sade sunucu tabanlı bu OCR çözümü, büyük işletmelerde ve departmanlarda orta ve yüksek hacimli belge işleme işleri için tasarlanmıştır.
İNCELE

FLEXI CAPTURE


ABBYY Form ve belgelerin akışını,iş uygulamasına veya veritabanına aktarılmaya hazır,kullanışlı ve erişilebilir verilere otomatik olarak dönüştürür.